Wedkujznami
Image default
Internet

Co to jest plik MSG?

Plik wiadomości pocztowej programu Outlook jest najprawdopodobniej MSG rozszerzenie pliku. Możesz utworzyć plik MSG dla wiadomości e-mail, spotkania, kontaktu lub zadania za pomocą aplikacji Microsoft Outlook. Po dostarczeniu wiadomości e-mail plik MSG może zawierać wiadomości, takie jak baza danych, nadawca, odbiorca, temat i tekst wiadomości (w tym zindywidualizowane formaty i hiperłącza). Może być w formacie Fallout Message, jeśli plik MSG nie jest powiązany z MS Outlook. Pliki MSG są używane do wiadomości w grach i konwersacji postaci, w grach wideo Fallout 1 i 2.

Otwieranie pliku MSG:

  1. Microsoft Outlook otwiera pliki wiadomości programu Outlook, jednak nie musisz instalować programu MS Outlook, aby zobaczyć swój plik i powinien zawierać Free Opener, MSG Viewer, MsgViewer Pro i Email Open View Pro.
  2. Bezpłatna przeglądarka plików MSG EML firmy Encryptomatic to internetowa przeglądarka plików MSG działająca w dowolnym systemie operacyjnym. Po prostu prześlij plik do przeglądarki, aby uzyskać pełne wiadomości. Treść jest taka sama jak w MS Outlook, a nawet klika linki.
  3. SeaMonkey powinien zobaczyć rekord MSG w systemach Windows, Linux i macOS. Aplikacja iOS Klammer również otwiera rekordy MSG na tych gadżetach.

Więcej informacji:

W pliku MSG przechowywane informacje różnią się w zależności od pozycji w pliku. Przykłady obiektów często zapisywanych w plikach MSG i informacje o nich:

https://oppna.info/extension/msg

Adres email- Plik MSG zawiera jedno lub więcej pól e-mail, w tym datę, nadawcę, odbiorcę, temat, treść wiadomości i wszelkie załączniki wiadomości. Domyślna nazwa pliku jest identyczna z tematem wiadomości.

Powołanie- Plik MSG zawiera szczegóły spotkania, takie jak czas rozpoczęcia i zakończenia, miejsce i wiadomość. Domyślna nazwa pliku MSG jest taka sama jak nazwa spotkania.